Dekoratif Boya

Dekoratif boyaların kullanımı nasıldır?
Bu boyalar, diğer boya türleri gibi oldukça kullanışlıdır. Dayanımlı olmaları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Sıkılmadığınız sürece değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Hatta bu yüzden fiyatları diğer boya türlerine göre daha yüksek olsa da uzun vadede daha ekonomik bir tercih olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra, istenen her yüzeyde kullanılabilir. Yani sadece duvarlarınızı değil; tavanlarınızı, kapılarınızı hatta mobilyalarınızı bile bu boya ile boyayabilirsiniz. Böylece detaylara yapılan farklı dokunuşlarla da evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Dekoratif boyalar nasıl uygulanmalıdır?
Dekoratif boyanın uygulamasını kesinlikle ustalara devretmelisiniz. Çünkü zor ve detaylı bir tekniği var. En önemli tekniklerinden biri de hız gerektiriyor olmasıdır. Yani; boyanan duvara el çabukluğuyla işlem uygulamazsanız, kurumaya başlar ve istenen desen elde edilemez. Bunun gibi tekniklere hakim olmadığınız halde yine de kendiniz yapmak isterseniz geri dönüşü zor ve daha masraflı bir sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dekoratif duvar boyasını uygularken sorun yaşamamak adınahttps://www.leomobilyadekorasyon.com/  üzerinden evinizin bulunduğu bölgede görev yapan İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi bir Ustayı seçebilirsiniz.  Ayrıca ustalarımız sadece mesleki sertifikaya değil, Filli Boya nın ürün ve davranış sertifikasına da sahiptirler. Bu da demek oluyor ki, siz evinizi işinin ehli ustalara devredeceksiniz ve size hayalinizdeki değişiklerle teslim edilen evinizin keyfini süreceksiniz.

 

TOP
0532 175 98 96
Merhaba Efendim İyi günler diliyorum..

Ücretsiz Teklif İçin Bize Yaptıracağınız Yerin Konumu Buradan atabilirsiniz ..

Yaptıracağınız işlerin resimlerini buradan atabilir fiyat alabilirsiniz ..